Завершився другий модуль Школи Універсального Дизайну

  • 73

Учасники зі Славутича зробили ще один крок у поглибленому вивченні універсального дизайну. Цей модуль поєднав як теоретичну частину, так і насичену практику: учасники мали змогу ознайомитися з реальними прикладами застосування концепцій універсального дизайну на об’єктах Києва, а також провели обстеження Кіноконцертного комплексу в Славутичі.

Протягом двох днів вони вивчали доступність знакових об’єктів столиці, таких як Національна опера України імені Т. Г. Шевченка, Ветеранський простір КНУБА, Спортивний комплекс Національного Авіаційного Університету та Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району.

Учасники не лише вивчали методики оцінки доступності, а й застосовували їх на практиці, фіксували свої спостереження і пропонували конкретні рішення, здатні зробити об'єкти, як, наприклад, Кіноконцертний комплекс Славутича, більш зручними і безбар’єрними для всіх відвідувачів, незалежно від їхніх фізичних можливостей.

Попереду ще більш амбітне завдання: створення проєкту для впровадження універсального дизайну в Кіноконцертному комплексі. Над ним команда зі Славутича працюватиме разом із ментором Євгеном Свєтом та архітектором Артемом Мойсієнком, а презентація запланована на грудень цього року.

Школа Універсального Дизайну реалізується в межах проєкту ПРООН «Протимінна діяльність в Україні» за фінансової підтримки уряду Швеції.