Як Служба зайнятості допомагає ветеранам
Як Служба зайнятості допомагає ветеранам адаптуватися до мирного життя.
Як Служба зайнятості допомагає ветеранам адаптуватися до мирного життя.
Вже на початку цього року відбувся 49-ий обмін військовополоненими, під час якого Україна зустріла понад 200 захисників із ворожого полону. Серед них 48 українців, які раніше вважалися зниклими безвісти, повернулися додому.
Український ветеранський фонд запрошує ветеранів війни та членів їх сімей безкоштовно опанувати навички у сфері інформаційних та цифрових технологій. Учасники матимуть можливість взяти участь як у індивідуальних, так і групових заняттях.
Статус УБД можуть отримати добровольці, які захищали Україну в період від 24 лютого до 25 березня 2022 року і брали участь у бойових діях як самостійно, так і у складі добровольчого формування у взаємодії із ЗСУ, МВС, ДПСУ, СБУ тощо.
Соціально-психологічний центр м. Славутич (далі - Центр) на загальнодержавному рівні надає широкий спектр послуг ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей.
Отримати статус УБД стало простіше – Міністерство у справах ветеранів звітує про зменшення бюрократії у 2023 році.
Право на отримання державної грошової допомоги мають громадяни, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України. Це стосується як військовослужбовців, так і цивільних.
Чинне законодавство передбачає, що для призначення пільг на житлово-комунальні послуги, пільговик має особисто звернутися до уповноважених органів.
Служба психологічної та правової допомоги Соціально-психологічного центру м. Славутич надає безоплатні консультації для ветеранів та усіх, хто боронять нашу Батьківщину у гарячих точках та у тилу, аби допомогти впоратися з емоціями та переживаннями у зв’язку із війною.
Вісник правової та психологічної допомоги / Соціально-психологічний центр м.Славутича. - 2023. - №12 (73).