Пам’ятка щодо профілактики грипу птахів

Пам’ятка щодо профілактики грипу птахів

  • Переглядів: 36

У з’язку з наближенням сезону міграції диких перелітних птахів у 2023 році, з метою посилення заходів з профілактики пташиного грипу на території Вишгородського району та на виконання доручення Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області від 25. 09. 2023 №Д-433-23 «Про забезпечення заходів з профілактики грипу птахів» надаємо для ознайомлення Пам’ятку щодо профілактики грипу птахів та хвороби Ньюкасла.

Запрошуємо зацікавлених осіб на Форум бізнесу «Економіка, яку не зупинити»

Запрошуємо зацікавлених осіб на Форум бізнесу «Економіка, яку не зупинити»

  • Переглядів: 59

Економічні наслідки війни завдали шкоди багатьом малим підприємствам по всій Україні, тому важливим, на сьогодні, є створення середовища для побудови стійкого бізнесу в умовах воєнного стану. Сучасні реалії створюють нові передумови та спонукають нас до налагодження комунікації між різними учасниками бізнесу, які об’єднавши зусилля та налагодивши конструктивний діалог, рухаються шляхом досягнення спільних цілей та реалізації нових проєктів.

МОЗ: ЗНЕБОЛЮВАЛЬНІ ДЛЯ ПАЛІАТИВНИХ ХВОРИХ СТАНУТЬ БЕЗОПЛАТНИМИ

МОЗ: ЗНЕБОЛЮВАЛЬНІ ДЛЯ ПАЛІАТИВНИХ ХВОРИХ СТАНУТЬ БЕЗОПЛАТНИМИ

  • Переглядів: 68

Оновлено реєстр лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації (відшкодуванню). До переліку додались знеболювальні лікарські засоби для паліативних пацієнтів (доступні з вересня), а також тест-смужки для вимірювання рівня глюкози в крові (будуть доступні з жовтня). До програми увійшли шість препаратів Морфіну в таблетках – чотири безоплатні та два з доплатою. Пацієнти зможуть отримати їх за електронним рецептом в аптеках, які співпрацюють з Національною службою здоров’я України.

Запрошуємо пройти опитування щодо дотримання правил дорожнього руху

Запрошуємо пройти опитування щодо дотримання правил дорожнього руху

  • Переглядів: 153

Відділ кримінологічних досліджень Інституту вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса здійснює розробку фундаментального дослідження «Стратегія запобігання правопорушенням у сфері безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту в Україні». Беручи до уваги високі показники дорожньо-транспортної смертності й травматизму в Україні, євроінтеграційний вектор розвитку нашої держави та безпекову ситуацію в державі загалом, дослідження стану дорожньо-транспортної безпеки є гостро актуальним. Для повного дослідження даного питання громадянам пропонують пройти анонімне опитування щодо дотримання правил дорожнього руху:

Графік вебінарів та семінарів від служби зайнятості

Графік вебінарів та семінарів від служби зайнятості

  • Переглядів: 76

Запрошуємо шукачів роботи та роботодавців відвідати заходи, які проводитимуться  Київською обласною службою зайнятості! Фахівці служби зайнятості нададуть дієві поради як скласти резюме, як успішно пройти співбесіду у роботодавця та багато іншої корисної інформації.

Реєстрація безробітних у службі зайнятості

Реєстрація безробітних у службі зайнятості

  • Переглядів: 137

  З початку воєнних дій значно спрощено процедуру набуття статусу безробітного. Наразі реєстрація безробітних у службі зайнятості можлива двома шляхами:

ГУ ДПС у Київській області інформує

ГУ ДПС у Київській області інформує

  • Переглядів: 48

ЗУ №3219: з 01.08.2023 року заборонено роботу ПРРО у режимі офлайн, якщо ПРРО не отримано діапазон фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером ДПС   Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що ЗУ №3219, який набрав чинності 01 серпня 2023 року,  зокрема, внесені зміни до Закону України від 06.07.1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265), а саме відновлено дію абзацу сьомого ст. 5 Закону №265, у зв’язку з чим використання програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі - ПРРО) в режимі офлайн без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, заборонено.