


У чому сила вишиванки?
У День вишиванки хочемо нагадати, наскільки важливо мати відчуття спільності та підтримки у складні моменти. Нехай вишиванка буде символом наших сили, єдності й незламності!

Графіки обмеження споживання електричної потужності: які види існують і чим відрізняються
На офіційній сторінці фейсбук АТ «Чернігівобленерго» було опубліковано статтю, в якій розглядаються різні види графіків обмеження електричної потужності та їх відмінності.

Сім'ї можуть бути дуже різними
У Міжнародний день сім'ї нагадуємо, що сім'ї можуть бути дуже різними. Але це завжди ті, хто підтримує нас, а ми — їх. Найважливіші. А ще, коли ми дорослішаємо, можемо самі знаходити рідних людей і будувати з ними близькі та важливі стосунки.

Домашнє насильство: що це таке, як його розпізнати, куди звертатись по допомогу?
Домашнє насильство - це фізичне, психологічне, сексуальне або економічне насильство, що відбувається у сім'ї або між партнерами. Це серйозна проблема, яка залишає важкі наслідки для жертв.

Цикл ілюстрацій «Досвід ветеранів вартий поваги» Ольги Дегтярьової
Вони пережили складні випробування на полі бою, а тепер стикаються з новими викликами у повсякденному житті. Шлях повернення ветеранів до цивільного життя не завжди легкий. Тому наша підтримка така важлива. Художниця Ольга Дегтярьова створила прості та чудові ілюстрації, які надихають виказувати вдячність і солідарність ветеранам. Ділимося з вами, щоб і ви могли поширювати їх. Та ширити усвідомлення про те, як необхідно бути поруч, бути разом. Ще більше ілюстрацій можна подивитись та завантажити за посиланням https://bf.in.ua/iliustratsii/#h4

Коли кривдять найближчі: як юристи можуть допомогти захиститися від домашнього насильства
Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.

Профілактика захворюваності на бореліоз та інші кліщові енцефаліти
За даними ВООЗ, щороку на інфекції, які передаються кліщами, хворіє від 5 до 12 тисяч європейців. В Україні поширені хвороба Лайма та кліщовий енцефаліт, які трапляються в теплий період року і співпадають із активністю іксодових кліщів.

Відкритість у соцмережах під час війни
Публікувати чи не публікувати відео з відпочинку? А фото сніданку, одразу після нічного обстрілу?

Хвилинка повернення до себе
Хвилинка повернення до себе. Ділимося з тобою легенькою, але дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще — навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.