Конкурс на закупівлю послуг з проведення соціологічних опитувань для розробки Плану дій з відновлення економічного розвитку м. Славутич

 • 368

Благодійний фонд «Чорнобильська АЕС. Славутич. Розвиток» в межах грантового проєкту «Створення комплексного міжгалузевого управлінського механізму кризового реагування в громаді міста Славутич», що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує конкурс на закупівлю послуг з проведення соціологічних опитувань для розробки Плану дій з відновлення економічного розвитку м. Славутич.

 

Місце надання послуг: м.Славутич, Вишгородський район, Київська область, Україна

Строк надання послуг: до 20.11.2023

Умови оплати послуг: договір з фіксованою ціною в гривні з ПДВ або без ПДВ з оплатою після підписання Акту приймання-передачі наданих послуг.

 

Обсяг послуг, які оголошуються на конкурс:

 1. Проведення соціологічного дослідження «Вектори та заходи з відновлення економічного розвитку м.Славутич» серед 300 мешканців м.Славутич.
 2. Проведення соціологічного дослідження «Виявлення потреб до адаптації та інтеграції внутрішньо-переміщених осіб на території м.Славутич» серед 200 внутрішньо переміщених осіб, що проживають в м.Славутич.
 3. Проведення соціологічного дослідження «Виявлення потреб бізнес-середовища м.Славутич» серед 100 представників бізнес-середовища м.Славутич.

Детальний опис вимог до послуг наведений в розділі 1 Додатку 1 «Технічне завдання».

Просимо надіслати вашу цінову пропозицію разом з наступними документами до 16.10.2023:

 1. Документ (строком не менше 2 років), що підтверджує державну реєстрацію з відповідним КВЕД (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо).
 2. Документ (строком не менше 2 років), що підтверджує податковий статус.
 3. Комерційна пропозиція, заповнена за зразком (Додаток 2 «Форма цінової пропозиції»).
 4. Гарантійний лист у довільній формі щодо готовності надати послуги у визначений Замовником строк.
 5. Інформаційна довідка у довільній формі що містить: повну назва учасника, код ЄДРПОУ, юридичну та поштову адреса, банківські реквізити обслуговуючого банку, контактний номер телефону, Е-mail, відомості про керівника (посада, ПІБ, тел.), відомості про підписанта договору (посада, ПІБ, тел.).
 6. Надати не менше двох прикладів аналогічного звіту про проведення соціологічного дослідження.
 7. Лист-згода зі всіма умовами проєкту Договору у довільній формі. (Додаток 3 «Проєкт Договору»).

Цінова пропозиція має включати в себе вартість послуг: розділ 2 Додатку 1 «Технічне завдання».

Істотні критерії відбору комерційних пропозицій:

 1. Відповідність поданих документів умовам оголошення.
 2. Відповідність запропонованих послуг вимогам Додатку 1 «Технічне завдання».
 3. Прийнятна ціна, умови оплати.

Переможцем конкурсу буде обрано комерційну пропозицію, яка за загальною вартістю трьох соціологічних опитувань буде найнижчою, та відповідатиме всім адміністративним і технічним вимогам.

 

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді на електронну адресу: aly.latysheva@gmail.com

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу aly.latysheva@gmail.com з темою листа «Цінова пропозиція на конкурс: соціологічне опитування. Назва учасника.»

Визначення переможця конкурсу, відбудеться організатором після фінансової та технічної оцінки запропонованих комерційних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному оголошенні, але не пізніше 18.10.2023 року до 17:00.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

*Додаткові застереження

Учасник цього конкурсу приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього оголошення.

Учасник, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (проведення конкурсу) за цим оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).

Контактна особа: Лариса НІКІТЕНКО телефон +380506695469

 

Додаток 1 Технічне завдання переглянути

Додаток 2 Форма цінової пропозиції переглянути

Додаток 3 «Проєкт Договору» переглянути