Продовження відкритого тендеру із закупівлі комп’ютерного обладнання

 • 282

Тендерне оголошення №1

про проведення відкритого тендеру

із закупівлі комп’ютерного обладнання та організаційної техніки

 

Благодійний фонд «Чорнобильська АЕС. Славутич. Розвиток» в межах грантового проєкту «Створення комплексного міжгалузевого управлінського механізму кризового реагування в громаді міста Славутич», що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує відкритий тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання та організаційної техніки.

Дата оголошення про тендер: 17.10.2023

Термін подання тендерних пропозицій: до 24.10.2023 до 17:00

Предметом закупівлі є 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдя

Умови оплати Товару: Договір з фіксованою ціною в гривні з/без ПДВ з оплатою після поставки товару та підписання видаткової накладної та за умови наявності гарантійного талону зі списком сервісних центрів в Україні.

Детальний опис Товарів та технічні вимоги до нього знаходяться в Додатку 1.

Умови доставки товару:

1 поставка – техніка для Хабу адаптації та інтеграції для постраждалих внаслідок військової агресії в комунальному закладі «Славутицький міський центр соціальних служб».

2 поставка – техніка для Навчального простору Прихистку для внутрішньо-переміщених осіб в комунальному некомерційному підприємстві «Славутицька міська лікарня».

 

Поставка

Обладнання

Кількість

Місце поставки

Строк поставки

1 поставка

Моноблок з мишею та клавіатурою, програмним забезпеченням

2

Поліський квартал, 12, Славутич, Київська обл., 07101

до 10.11.23

Багатофункціональний пристрій

1

2 поставка

Моноблок з мишею та клавіатурою, програмним забезпеченням

5

вул. Збройних сил України, 7, Славутич, Київська обл., 07101

до 31.12.23

Навушники

5

У вартість Товару повинно бути включено:

 • Придбання Товару та його доставка до місця поставки.
 • Вартість тари і упаковки Товару.
 • Заміна Товару у разі його пошкодження.
 • Гарантійне обслуговування Товару протягом 12-ти місяців.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, які мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення постачання Товару, можливість здійснити доставку Товару у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Документ (строком не менше трьох років), що підтверджує державну реєстрацію з відповідними КВЕД (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо).
 2. Документ (строком не менше двох років), що підтверджує податковий статус.
 3. Інформаційна довідка, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника та завірена печаткою (за наявності), що містить: повну назву учасника, контактний номер телефону, Е-mail, відомості про керівника (посада, ПІБ, тел.), відомості про підписанта договору (посада, ПІБ, тел.).
 4. Лист-гарантія у довільній формі, який містить інформацію про те, що учасник не підпадає під дію Закону України «Про санкції», Указу Президента від 15.05.2017р. №63/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Указу Президента України від 15 травня 2017р. №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).
 5. Лист-гарантія в довільній формі, який містить інформацію про те, що Товар запропонований Учасником не відноситься до товарів, пов’язаних з державою-агресором відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2022 р. №426 «Про застосування заборони ввезення товарів з Російської Федерації».
 6. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком, наведеним в Додатку 2.
 7. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні товари, тощо – не менше 3 примірників)
 8. Оригінал рахунка фактури.
 9. Зразок договору поставки Товару.
 10. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку, яка демонструє, що учасник не є банкротом і на його банківському рахунку є кошти, які дозволяють виконати закупівлю і поставити обладнання відповідно до вимог Замовника).

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 2. Відповідність Товару технічним вимогам.
 3. Прийнятна ціна

Переможцем тендеру буде обрано найнижчу комерційну пропозицію, яка буде відповідати усім технічним та адміністративним вимогам.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою aly.latysheva@gmail.com до 20.10.2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_M4EG-RRP-LVGA-2023-03_назва учасника» до 24.10.2023 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17:00 24.10.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 27.10.2023  року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).

 

 

Контактна особа: Лариса НІКІТЕНКО телефон +380506695469

 

Додаток 1 Детальний опис Товару

Додаток 2 Тендерна пропозиція