Оголошення - продовження тендеру із закупівлі послуг з організації та проведення навчання

 • 240

Тендерне оголошення

про проведення відкритого тендеру

із закупівлі послуг з організації та проведення навчання

 

Благодійний фонд «Чорнобильська АЕС. Славутич. Розвиток» в межах грантового проєкту «Створення комплексного міжгалузевого управлінського механізму кризового реагування в громаді міста Славутич», грантова угода №M4EG-RRP-LVGA-2023-03, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з організації та проведення навчання.

Дата оголошення про тендер: 16.11.2023

Термін подання тендерних пропозицій: до 17:00 24.11.2023

Предметом закупівлі є 79952000-2 - Послуги з організації заходів

Закупівля поділяється на лоти:

Лот №1 – Тренінги для постраждалих внаслідок військової агресії.

Лот №2 – Бізнес-тренінги.

Лот №3 Workshop-майстерні.

Місце надання Послуг: Київська область, Вишгородський район, м.Славутич, проспект Незалежності, будинок 7.

Умови оплати Послуг: договір з фіксованою ціною в гривні з/без ПДВ з оплатою після підписання Акту приймання-передачі послуг після проведення навчальних заходів за кожним лотом.

Детальний опис вимог до Послуг до кожного лоту наведено в Додатку 1 до Тендерного оголошення.

Строк надання Послуг: до 31.01.2024.

Вимоги до постачальника послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, які мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення надання Послуг.

Учасники тендеру може подавати свою заявку (цінову пропозицію) на один, декілька або всі лоти одразу.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Документ (строком не менше трьох років), що підтверджує державну реєстрацію з відповідними КВЕД (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо).
 2. Документ (строком не менше трьох років), що підтверджує податковий статус.
 3. Інформаційна довідка, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника та завірена печаткою (за наявності), що містить: повну назву учасника, юридичну та поштову адреси, банківські реквізити обслуговуючого банку, контактний номер телефону, Е-mail, відомості про керівника (посада, ПІБ, тел.), відомості про підписанта договору (посада, ПІБ, тел.).
 4. Оригінал Рахунка-фактури.
 5. Зразок договору надання Послуг.
 6. Лист-гарантія у довільній формі, який містить інформацію про те, що учасник не підпадає під дію Закону України «Про санкції», Указу Президента від 15.05.2017р. №63/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Указу Президента України від 15 травня 2017р. №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).
 7. Договір на надання аналогічних послуг (не менше 3 зразків) для підтвердження релевантного досвіду.
 8. Документи, що підтверджують фінансову спроможність (довідка з банку про стан рахунку).
 9. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (Додаток 2 до Тендерного оголошення) з розрахунком вартості послуг у форматі Еxel (Додаток 3 до Тендерного оголошення).

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 2. Відповідність запропонованих послуг вимогам Додатку 1 до тендерного оголошення.
 3. Прийнятна ціна, релевантний досвід, строк надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою Aly.latysheva@gmail.com до 22.11.2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_M4EG-RRP-LVGA-2023-03_назва учасника» до 17:00 24.11.2023 року для кожного лоту окремо. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17:00 години 24.11.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій по кожному лоту окремо, згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 29.11.2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови.

 

 

Контактна особа: Лариса НІКІТЕНКО телефон +380506695469

 

Додатки: