Оголошення: відкритий тендер на закупівлю меблів та приспособів різних

 • 349

Тендерне оголошення № 5

про проведення відкритого тендеру

із закупівлі меблів та приспособів різних

 

Благодійний фонд «Чорнобильська АЕС. Славутич. Розвиток» в межах грантового проєкту «Створення комплексного міжгалузевого управлінського механізму кризового реагування в громаді міста Славутич», грантова угода №M4EG-RRP-LVGA-2023-03, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує відкритий тендер на закупівлю меблів та приспособів різних

Дата оголошення про тендер: 05.12.2023

Термін подання тендерних пропозицій: до 17:00 20.12.2023

Предметом закупівлі є 39150000-8 «Меблі та приспособи різні»

Умови оплати Товару: Договір з фіксованою ціною в гривні з/без ПДВ з оплатою після поставки товару та підписання видаткової накладної, надання гарантійного талону виробника (за наявності).

 

Строк поставки Товару: до 25.01.2024

Детальний опис Товарів та технічні вимоги до нього знаходяться в Додатку 1.

Місце поставки товару: Київська область, Вишгородський район, м.Славутич, вул. Збройних Сил України, 7, 07101.

 

У вартість Товару повинно бути включено:

 • Придбання Товару та його доставка до місця поставки.
 • Вартість тари і упаковки Товару.
 • Заміна Товару у разі його пошкодження.

 

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, які мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення постачання Товару, можливість здійснити доставку Товару у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Документ, що підтверджує державну реєстрацію з відповідними КВЕД (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо).
 2. Документ, що підтверджує податковий статус.
 3. Інформаційна довідка, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника та завірена печаткою (за наявності), що містить: повну назву учасника, контактний номер телефону, Е-mail, відомості про керівника (посада, ПІБ, тел.), відомості про підписанта договору (посада, ПІБ, тел.).
 4. Лист-гарантія у довільній формі, який містить інформацію про те, що учасник не підпадає під дію Закону України «Про санкції», Указу Президента від 15.05.2017р. №63/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Указу Президента України від 15 травня 2017р. №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).
 5. Контакти партнерів, які можуть надати рекомендації (не менше 3 контактів) відповідно до форми, наведеної у Додатку 3 або Договір на надання аналогічних послуг (не менше 3 зразків).
 6. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком, наведеним в Додатку 2.

 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 2. Відповідність Товару технічним вимогам.
 3. Прийнятна ціна, умови оплати та терміни поставки.

 

Переможцем тендеру буде обрано найнижчу комерційну пропозицію, яка буде відповідати усім технічним та адміністративним вимогам.

 

Перед укладенням Договору на поставку Товару, Переможець тендеру надає лист-гарантію в довільній формі, який містить інформацію про те, що Товар, який буде постачатися, не відноситься до товарів, пов’язаних з державою-агресором відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2022 р. №426 «Про застосування заборони ввезення товарів з Російської Федерації».

 

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою aly.latysheva@gmail.com до 14.12.2023 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_M4EG-RRP-LVGA-2023-03_назва учасника» до 17:00 20.12.2023 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17:00 20.12.2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 27.12.2023 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).

 

Контактна особа: Лариса НІКІТЕНКО телефон +380506695469

 

Додатки: