Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі електричних побутових приладів

 • 320

Тендерне оголошення № 3

про проведення відкритого тендеру

із закупівлі електричних побутових приладів

 

Благодійний фонд «Чорнобильська АЕС. Славутич. Розвиток» в межах грантового проєкту «Створення комплексного міжгалузевого управлінського механізму кризового реагування в громаді міста Славутич», що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує відкритий тендер на закупівлю електричних побутових приладів.

Дата оголошення про тендер: 11.01.2024

Термін подання тендерних пропозицій: до 17:00 28.01.2024

Предметом закупівлі є 39710000-2 Електричні побутові прилади

Закупівля поділяється на лоти:

Лот №1 – Побутова техніка.

Умови доставки товару:

Поставка

Обладнання

Кількість

Місце поставки

Строк поставки

1 поставка

Телевізор смарт

2

вул. Збройних сил України, 7, Славутич, Київська обл., 07101

приміщення Славутицької міської лікарні, 6 поверх

Протягом 15 днів з дати укладання договору

Пральна машина

4

Витяжка кухонна

2

Водонагрівач

8

2 поставка

Холодильник

3

Протягом 30 днів з дати укладання договору

Плита індукційна настільна

4

Праска

5

Термопот

2

Пилосос

2

Лот №2 – Портативна зарядна станція.

Строк поставки – Протягом 30 днів з дати укладання договору.

Місце поставки товару: Київська область, Вишгородський район, м. Славутич, вул. Збройних Сил України, 7, 07101, приміщення Славутицької міської лікарні, 6 поверх.

*По кожному Лоту буде обрано окремого переможця. Учасник тендеру може подавати свою заявку на один, декілька або всі лоти разом. Якщо заявка на декілька лотів, треба зазначати вартість окремо по кожному і загальну. 

Умови оплати Товару: Договір з фіксованою ціною в гривні з/без ПДВ з оплатою після поставки товару за кожним лотом та підписання видаткової накладної та за умови наявності гарантійних талонів.

 

Детальний опис Товару та технічні вимоги до нього знаходяться в Додатку 1.

 

У вартість Товару повинно бути включено:

 • Придбання Товару та його доставка до місця поставки.
 • Вартість тари і упаковки Товару.
 • Заміна Товару у разі його пошкодження.

 

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, які мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення постачання Товару, можливість здійснити доставку Товару у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Документ, що підтверджує державну реєстрацію з відповідними КВЕД (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо).
 2. Документ, що підтверджує податковий статус.
 3. Інформаційна довідка, за власноручним підписом уповноваженої особи учасника та завірена печаткою (за наявності), що містить: повну назву учасника, контактний номер телефону, Е-mail, відомості про керівника (посада, ПІБ, тел.), відомості про підписанта договору (посада, ПІБ, тел.).
 4. Лист-гарантія у довільній формі, який містить інформацію про те, що учасник не підпадає під дію Закону України «Про санкції», Указу Президента від 15.05.2017р. №63/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Указу Президента України від 15 травня 2017р. №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).
 5. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком, наведеним в Додатку 2 за кожним лотом окремо.
 6. Контакти партнерів, які можуть надати рекомендації (не менше 3 контактів) відповідно до форми, наведеної у Додатку 3 або Договір на надання аналогічних послуг (не менше 3 зразків).
 7. Лист у довільній формі, що товар має гарантійне обслуговування в Україні з переліком адрес сервісних центрів.

 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 2. Відповідність Товару технічним вимогам.
 3. Прийнятна ціна, умови оплати, терміни поставки.

 

*По кожному Лоту буде обрано окремого переможця тендеру, цінова пропозиція якого буде найнижчою і відповідатиме повністю адміністративним і технічним вимогам.

 

Перед укладенням Договору на поставку Товару, Переможець тендеру надає лист-гарантію в довільній формі, який містить інформацію про те, що Товар, який буде постачатися, не відноситься до товарів, пов’язаних з державою-агресором відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2022 р. №426 «Про застосування заборони ввезення товарів з Російської Федерації».

 

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою aly.latysheva@gmail.com до 19.01.2024 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_M4EG-RRP-LVGA-2023-03_назва учасника» до 17:00 28.01.2024 року для кожного лоту окремо. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17:00 години 28.01.2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій по кожному лоту окремо, згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 02.02.2024 року.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).

 

Контактна особа: Лариса НІКІТЕНКО телефон +380506695469

Додатки:
Додаток 1 Детальний опис Товару переглянути
Додаток 2 Тендерна пропозиція переглянути
Додаток 3 Досвід роботи учасника тендеру переглянути