Конкурс на закупівлю послуг з організації харчування - кава-брейків для учасників навчальних заходів

  • 254

Благодійний фонд «Чорнобильська АЕС. Славутич. Розвиток» в межах грантового проєкту «Створення комплексного міжгалузевого управлінського механізму кризового реагування в громаді міста Славутич», грантова угода № M4EG-RRP-LVGA-2023-03, що реалізується за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Мери за економічне зростання», оголошує конкурс на закупівлю послуг з організації харчування - кава-брейків для учасників навчальних заходів.

Місце надання Послуг: Київська область, Вишгородський район, м.Славутич, проспект Незалежності, будинок 7.

Умови оплати Послуг: договір з фіксованою ціною в гривні з/без ПДВ з оплатою після підписання Акту приймання-передачі послуг після проведення навчальних заходів.

Дата та строк надання послуг погоджується із Замовником в залежності від дати проведення навчального заходу.

Детальний опис вимог до послуг: Додаток 1 «Технічне завдання».

Просимо надіслати вашу цінову пропозицію, заповнену за зразком (Додаток 2 «Форма цінової пропозиції») разом з наступними документами до 17:00 11.02.2024:

  1. Документ, що підтверджує державну реєстрацію з відповідним КВЕД (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо).
  2. Документ, що підтверджує податковий статус.
  3. Інформаційна довідка у довільній формі що містить: повну назву учасника, юридичну та поштову адресу, контактний номер телефону, Е-mail, відомості про керівника (посада, ПІБ, тел.), відомості про підписанта договору (посада, ПІБ, тел.).
  4. Контакти партнерів, які можуть надати рекомендації (не менше 3 контактів) відповідно до форми, наведеної у Додатку 3 або інші документи, що підтверджують досвід та кваліфікацію: копії договорів про виконання аналогічних робіт, рекомендаційні листи від попередніх замовників, тощо).

Цінова пропозиція має включати в себе вартість послуг: Додаток 1 «Технічне завдання».

Істотні критерії відбору комерційних пропозицій:

  1. Відповідність поданих документів умовам оголошення.
  2. Відповідність запропонованих послуг вимогам Додатку 1 «Технічне завдання»;
  3. Прийнятна ціна.

Переможцем конкурсу буде обрано найнижчу комерційну пропозицію, яка повністю відповідає адміністративним і технічним вимогам.

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді на електронну адресу: aly.latysheva@gmail.com  

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу aly.latysheva@gmail.com з темою листа «Цінова пропозиція на конкурс: Організація харчування. Назва учасника.»

Визначення переможця конкурсу, відбудеться організатором після фінансової та технічної оцінки запропонованих комерційних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному оголошенні, але не пізніше 17:00 15.02.2024 року.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

*Додаткові застереження

Учасник цього конкурсу приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього оголошення.

Учасник, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (проведення конкурсу) за цим оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор може відхилити його комерційну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови (згідно з технічними вимогами).

Контактна особа: Лариса НІКІТЕНКО телефон +380506695469

Додатки: