
Які соціальні виплати передбачені для одиноких батьків?
Одинока мати чи батько мають право на грошову допомогу від держави на утримання дитини.
Одинока мати чи батько мають право на грошову допомогу від держави на утримання дитини.
Усі ми час від часу відчуваємо тривожність. Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго — від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність — це не просто напружений день чи занепокоєння.
Періоди темряви через можливі відключення електроенергії буде легше пережити, якщо підготуватися до них заздалегідь. Окрім речей першої необхідності — ліхтариків, батарейок, теплого одягу — варто подбати про те, як допомогти дітям здолати тривожність та зробити час без світла комфортним і затишним, наскільки це можливо.
Трудовий договір не гарантує, що права не будуть порушені, він дає можливість їх захистити.
Незадекларована праця / Державна служба України з питань праці. - Режим доступу: https://youtu.be/iNNi6NYg9tw?feature=shared
Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.
1 грудня Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.
Вийшов останній епізод подкасту «Простими словами». Його гостем став Олег Романчук, лікар-психотерапевт, засновник центру «Коло сімʼї», директор Інституту психічного здоров’я УКУ й Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.
Людей із наслідками важких травм та інвалідністю ми зустрічаємо ледь не щодня. Це складна тема для розмови з дитиною, і нам, можливо, хотілося б її уникнути, але говорити про це важливо. По-перше, щоби підготувати дитину до такої зустрічі (її може налякати те, чого вона не розуміє); по-друге, аби проявити повагу.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія ”Шануйся, піклуйся, вакцинуйся”, що спрямована на інформування населення про важливість вакцинації. В умовах повномасштабної війни для багатьох українців питання піклування про своє здоров’я втратили пріоритетне значення, проте ризик спалахів вакцинокерованих інфекцій зріс, а COVID-19 залишається однією з причин смертності.